

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 0.25A |
| Maximum Current Sensed | 16A |
| Current Sensitivity | Overcurrent |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Series | PMA20 |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 35.8mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 35.8 x 64.9 x 104.7mm |
| Current Range | 0.25 - 16A |
| Width | 64.9mm |
| Height | 104.7mm |
| Number of Poles | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
1SVR730740R0300 CM-TCS.13S
MK9300N.11/022 3AC24...400V AC12A UH=DC24V
3RN2010-2CA30
TR4801-03-110/240VAC
1SVR730712R0200 CM-MSS.32S
PIB02CB23150MV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00