

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | 3UG4 |
| Width | 22.5mm |
| Terminal Type | Spring |
| Current Range | 2 - 500mA |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 94mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Number of Poles | 1 |
1SVR730700R2200 CM-MSS.23S
3UG4651-1AW30
3RS2500-1AA30
TR4801-01-24VAC/DC
E1YF400V01 0.85
3RN2010-2BA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00