

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Voltage Sensing Range | 320 - 460V ac |
| Contact Configuration | SPST |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure |
| Time Delay | 500ms |
| Series | CM-PVE |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Voltage Sensed | 320V ac |
| Length | 78.5mm |
| Dimensions | 78.5 x 22.5 x 78mm |
| Standards Met | CE, CSA, RoHS Compliant, UL |
| Height | 78mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Voltage Sensed | 460V ac |
3UG4632-1AA30
3RN2010-1CW30
1SVR740700R2200 CM-MSS.23P
3UG4618-1CR20
1SVR730830R0400 CM-ESS.2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00