

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Loss, Phase Sequence |
| Time Delay | 250ms |
| Series | VEO |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 76 x 22.5 x 67mm |
| Length | 76mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Height | 67mm |
3RF2920-0FA08
3RN2012-1BW30
3UG4615-2CR20
3RN2000-2AA30
DIA53S72420AF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00