

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 194 - 528 V |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Asymmetry, Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | HWUA |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Minimum Voltage Sensed | 194 V |
| Height | 92.6mm |
| Length | 69mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Width | 35mm |
| Dimensions | 69 x 35 x 92.6mm |
| Maximum Voltage Sensed | 528V |
IL9071.12 3/N AC400/230V 0.85UN 4%
MK9052.11 DC24V
LMWVR 12-240V AC/DC
LH5946.48/61 20-400mV UH=AC230V 0,2-6s
1SVR550801R9300
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00