

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 0.1A |
| Maximum Current Sensed | 5A |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Series | K8AK-AW |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 100 x 22.5 x 90mm |
| Current Range | 0.1 - 1 A, 0.5 - 5A |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 90mm |
| Length | 100mm |
DIB02CB23150MV
1SVR730830R0400 CM-ESS.2S
LH5946.48/61 20-400mV UH=AC230V 0,2-6s
3RN2010-2CA30
IK9055.11 50-50000IPM UH=DC24V Hyst.1-20%
3UG4621-2AW30
1SVR730722R1400 CM-MSS.21S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00