

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Mounting Type | DIN Rail, Surface Mount |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Length | 66.5mm |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Special Features | 3 LEDs for Phase presence status, Sequence Status, |
ACR1252U
1SVR730884R3300 CM-MPS.41S
3RF2920-0FA08
IL9837.11 5-200Hz UH=230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00