

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | 1 - 100V ac/dc |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | Harmony Control |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Length | 79.5mm |
| Maximum Voltage Sensed | 100V ac/dc |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Voltage Sensed | 1V ac/dc |
| Dimensions | 79.5 x 22.9 x 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.9mm |
1SVR730830R0300 CM-ESS.1S
1SVR730784R3300 CM-PSS.41S
V4IM100AL20 24-240V AC/DC
MK9040N.12/001 3AC50/60Hz 400V
1SVR740712R1200 CM-MSS.41P
MK5880N.12 AC50-400Hz 220-240V 5-100kOhm
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00