

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 2 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Series | 3RR2 |
| Height | 87mm |
| Width | 45mm |
| Terminal Type | Screw |
| Current Range | 4 - 40A |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
G2UM300VL20
3RN2010-1CA30
LMCCR-10A 24-230VAC/DC
3UG4501-1AW30
DIB01CB23500MA
DIB01CM24100A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00