

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Series | Harmony Control |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 79.5mm |
| Dimensions | 79.5 x 22.9 x 90mm |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Width | 22.9mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 2 |
| Standards Met | CE, CSA, UL |
1SVR730712R2200 CM-MSS.33S
IL5880.12 AC50-400Hz 220-240V 5-100kOHM
LMCVR-20V 24-230VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00