

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 1 - 10 V ac/dc, 15 - 150 V ac/dc, 3 - 30V ac/dc |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Time Delay | 0.1 - 30s |
| Series | K8AK-VW |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 100mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Voltage Sensed | 10 V ac/dc, 30 V ac/dc, 150V ac/dc |
| Dimensions | 22.5 x 100 x 95mm |
| Minimum Voltage Sensed | 1 V ac/dc, 3 V ac/dc, 15V ac/dc |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 95mm |
| Length | 22.5mm |
3RN2000-2AW30
3RR2242-2FW30
3RN2000-1AW30
IL9079.12/002 3AC230/400V 0.55-1.05UN 0.2-2S
1SVR730760R0400 CM-SFS.21S
K8AK-VW3 24VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00