

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | K8DT-LS |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Push In |
| Length | 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
PIA01CB235A
1SVR730784R2300 CM-PSS.31S
3RN2012-2BW30
70.31.8.400.2022
1SVR740660R0100 CM-IWS.1P
MK9163N.12/100 AC50/60Hz 230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00