

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Thermistor motor temperature protection |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Motor Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | 3RN2 |
| Height | 100mm |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 91.6mm |
| Dimensions | 91.6 x 22.5 x 100mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
BA9053/410 AC1A/5A/10A AC230V 0-20S
1SVR550824R9100
IL9071.12 3/N AC400/230V 0.85UN 4%
IK8715/003 6-40A
1SVR730831R1400 CM-ESS.2S
IK9055.11 50-50000IPM UH=DC24V Hyst.1-20%
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00