

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure |
| Series | IK 9169 |
| Length | 59mm |
| Dimensions | 59 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 90mm |
| Width | 17.5mm |
1SVR740840R0400 CM-SRS.21P
LMCVR-500V 24-230VAC/DC
3RS2600-1BW30
1SVR730830R0300 CM-ESS.1S
184790 EMR6-I1-A-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00