

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature |
| Temperature Sensing Range | 0 - +1800°C |
| Series | K8DT-TH |
| Height | 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Length | 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Temperature Sensed | 0°C |
| Terminal Type | Push In |
| Number of Poles | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Temperature Sensed | +1800°C |
IL5881.12/100 DC12-280V 5-200kOHM
3RN2023-1DW30
1SVR550870R9400
3UG4511-1AP20
3RN2000-1AW30
LXPRT 280-520VAC
IL9277.12 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00