

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Frequency Sensing Range | 48 - 63Hz |
| Series | ICPV |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 93.5mm |
| Number of Poles | 2 |
| Dimensions | 93.5 x 22.5 x 110mm |
| Height | 110mm |
DIB01CB23500MA
K8AK-VW2 100-240VAC
1SVR730670R0200 CM-IWS.2S
SRB-E-602EM
V2PM400Y/230VS10
BD5936.17 AC50/60Hz 230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00