

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Multifunction |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 24 - 400V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 100mA |
| Maximum Current Sensed | 12A |
| Time Delay | 0 - 10 s, 0.2 - 10s |
| Series | MK9300N |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Current Range | 100 mA - 12A |
| Dimensions | 97 x 22.5 x 90mm |
| Minimum Voltage Sensed | 24V ac |
| Length | 97mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
72.01.8.240.0000
IL9277.12 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
LXPRT-4W 230V (400V)
184784 EMR6-VM600-A-1
3RN2011-1BW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00