

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Single Phase |
| Time Delay | 4s |
| Series | L |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
| Dimensions | 17.5 x 89 x 66.5mm |
| Length | 66.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Screw |
| Special Features | Fixed Trip Levels and Time Delay |
1SVR730712R0200 CM-MSS.32S
FSST-110/230VAC
3RN2011-2BW30
184774 EMR6-R400-A-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00