

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 0.1A |
| Maximum Current Sensed | 15A |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Time Delay | 0.1 - 20s |
| Series | IL 9277 |
| Height | 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Current Range | 0.1 - 1 A, 0.5 - 5 A, 1 - 10 A, 1.5 - 15A |
| Dimensions | 61 x 35 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 35mm |
| Length | 61mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
G2PM115VSY20 24-240V AC/DC
DIB01CM24100A
1SVR740830R0400 CM-ESS.2P
RN5883.12/61 AC/DC24-80V 10-3000mA 0-10s
1SVR750669R9400 CM-IVN.S
E1YF400V01 0.85
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00