

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 65 - 260V ac/dc |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | MUSF |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 17.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Dimensions | 69 x 17.5 x 92.6mm |
| Maximum Voltage Sensed | 260V ac/dc |
| Height | 92.6mm |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Length | 69mm |
| Minimum Voltage Sensed | 65V ac/dc |
3RN2012-2BW30
1SVR750669R9400 CM-IVN.S
K8AK-LS1 24VAC/DC
TR4801-01-24VAC/DC
1SVR730840R0600 CM-SRS.M1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00