

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Frequency Sensing Range | 48 - 63Hz |
| Series | ICC |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Dimensions | 93.5 x 22.5 x 110mm |
| Number of Poles | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 110mm |
| Length | 93.5mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Terminal Type | Screw |
1SVR730700R2200 CM-MSS.23S
IK9055.11 50-50000IPM UH=DC24V Hyst.1-20%
LXPRC-4W 230V (400V)
IL9837.11 5-200Hz UH=230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00