

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.2 - 20s |
| Series | IL 9151 |
| Width | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 59mm |
| Dimensions | 59 x 35 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Height | 90mm |
TR4801-02-110/240VAC
3UG4651-1AW30
V2PF480Y/277VSY01
1SVR730840R0400 CM-SRS.21S
IL9277.12 AC220-240V 0.1-15A Tv=0.1-20S
817S-PTC-48
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00