

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | Maximum of 24V ac/dc |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 500ms |
| Series | ENYA |
| Dimensions | 65 x 17.5 x 87mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Width | 17.5mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Length | 65mm |
| Height | 87mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Maximum Voltage Sensed | 230V ac |
LPRC/2 400V
IL9837.11 5-200Hz UH=230V
IK9055.11 50-50000IPM UH=DC24V Hyst.1-20%
RK9871.71 3/N AC400/230V 50/60Hz
1SVR730840R0700 CM-SRS.M2S
3RN2010-2BW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00