

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 20 - 200 V ac/dc, 30 - 300 V ac/dc, 60 - 600V ac/dc |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 250ms |
| Series | K8DT-VS |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Maximum Voltage Sensed | 200 V, 300 V, 600V |
| Terminal Type | Push In |
| Height | 90mm |
| Length | 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Minimum Voltage Sensed | 20 V, 30 V, 60 V |
MK7830N.82 AC/DC24V+AC230V 0,02s-9999h
IK9169.11 3AC380-415/220-240V
1SVR730670R0200 CM-IWS.2S
G2CU400V10AL10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00