

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3, 3+N |
| Voltage Sensing Range | 323 - 475V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | Plug In |
| Phase Sensitivity | Phase Loss, Phase Sequence |
| Time Delay | 1 s, 6s |
| Series | PPB01 |
| Minimum Voltage Sensed | 323V ac |
| Width | 36mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 94mm |
| Height | 80mm |
| Dimensions | 94 x 36 x 80mm |
| Maximum Voltage Sensed | 475V ac |
V2PM400Y/230VS10
K8AK-LS1 24VAC/DC
K8AK-TH11S 100-240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00