

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Supply Voltage | 24 - 240 V ac/dc |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | 0 - 250 V ac, 0 - 300 V dc |
| Minimum Voltage Sensed | 0 V ac/dc |
| Length | 103.7mm |
| Height | 85.6mm |
| Width | 22.5mm |
| Dimensions | 22.5 x 103.7 x 85.6 mm |
| Maximum Voltage Sensed | 250 V ac, 300 V dc |
MK9163N.12/100 AC50/60Hz 230V
3UG4511-1AP20
LXPRT 280-520VAC
813S-V3-480V
1SVR730794R3300 CM-PVS.41S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00