

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 10 - 100 V ac/dc, 50 - 500V ac/dc |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | Acti 9 iRC |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Minimum Voltage Sensed | 10 V ac/dc, 50V ac/dc |
| Terminal Type | Tunnel |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Voltage Sensed | 100 V ac/dc, 500V ac/dc |
3RN2011-2BW30
FSRST30SLP-110/230VAC
IL5881.12/100 DC12-280V 5-200kOHM
3UG4633-2AL30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00