

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 100ms |
| Temperature Sensitivity | Overtemperature |
| Temperature Sensing Range | 0 - 999°C |
| Series | K8AK-TH |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Standards Met | CE, CSA |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Temperature Sensed | 0°C |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Length | 100mm |
| Height | 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Temperature Sensed | +999°C |
| Dimensions | 100 x 22.5 x 90mm |
LXPRF-4W 230V (400V)
3RS2600-1BA30
LTMR 100-230V AC/DC
3UG4501-1AW30
IK9169.11 3AC380-415/220-240V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00