

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensing Range | 200 - 240V ac |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Series | Harmony Control |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Height | 90mm |
| Length | 22.9mm |
| Minimum Voltage Sensed | 200V ac |
| Dimensions | 22.9 x 79.5 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 79.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 2 |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Voltage Sensed | 240V ac |
| Operating Temperature Range | +60°C |
IL5882.38 AC/DC24V-230V Tv=5S
3UG4615-2CR20
1SVR730700R2100 CM-MSS.13S
3UG4621-1AW30
3RN2000-2AA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00