

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current, Voltage |
| Electrical Phase | 1+N |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Current Sensed | 5A |
| Series | Resi9 XP RL |
| Number of Poles | 1 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Current Range | 100 mA - 5A |
| Dimensions | 66 x 18 x 81mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 81mm |
| Width | 18mm |
| Terminal Type | Tunnel |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Length | 66mm |
LMCCR-2A 24-230VAC/DC
809S-C1-10A-48
1SVR730831R1300 CM-ESS.1S
3RN2010-1BA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00