

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Phase Sensitivity | Phase Asymmetry, Phase Failure, Phase Sequence |
| Series | 3UG4 |
| Length | 91mm |
| Dimensions | 91 x 22.5 x 102mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Height | 102mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Width | 22.5mm |
| Terminal Type | Screw |
| Number of Poles | 3 |
1SVR730712R1400 CM-MSS.31S
K8AK-VS2 24VAC/DC
184772 EMR6-R250-A-1
MK9056N.12 AC50/60Hz 380-500V
K8AK-LS1 100-240VAC
1SVR730700R0100 CM-MSS.12S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00