

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Power Factor |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Current Sensed | 5 A, 10A |
| Time Delay | 1 - 30s |
| Series | DWB01 |
| Width | 45mm |
| Dimensions | 99.5 x 45 x 80mm |
| Length | 99.5mm |
| Height | 80mm |
| Current Range | Maximum of 10 A, Maximum of 5A |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
V4IM100AL20 24-240V AC/DC
1SVR730831R1300 CM-ESS.1S
1SVR730841R0400 CM-SRS.21S
LTMR 100-230V AC/DC
1SVR550870R9400
V2PM400Y/230VS10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00