

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 300 - 480V ac |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Phase Sensitivity | Phase Asymmetry, Phase Loss, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.5 - 60s |
| Frequency Sensing Range | 50 - 60Hz |
| Series | 70 |
| Maximum Voltage Sensed | 480V ac |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 35mm |
| Current Range | 6A |
| Dimensions | 60.8 x 35 x 88.8mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Height | 60.8mm |
| Length | 88.8mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
3UG4615-2CR20
K8AK-TH11S 24VAC/DC
IK9179.11 3AC50/60Hz 400V
1SVR740700R0100 CM-MSS.12P
184779 EMR6-W500-D-1
3RN2013-1BA30
3UG4622-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00