

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage Protection, Undervoltage Protection |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Loss, Phase Sequence, Phase Asymmetry |
| Time Delay | 2 - 999s |
| Terminal Type | Screw |
| Frequency Sensitivity | Overfrequency, Underfrequency |
| Dimensions | 36 x 90 x 67mm |
| Length | 66.21mm |
| Maximum Frequency Sensed | 45Hz |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 36mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Operating Temperature Range | -10 - +60°C |
| Minimum Frequency Sensed | 65Hz |
DUB01CD48500V
1SVR730784R3300 CM-PSS.41S
K8AK-AS1 24VAC/DC
E3YF400V02 0.85
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00