

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.5 - 20s |
| Series | IL 5881 |
| Dimensions | 61 x 35 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 35mm |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 61mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
LXCVR-EV 230VAC
1SVR550855R9400 CM-ENE MAX
3RF2950-0GA13
5SV8000-6KK
DIA53S72420A
1SVR730760R0400 CM-SFS.21S
RK9871.71 3/N AC400/230V 50/60Hz
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00