

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Level |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.5 - 7s |
| Series | 72 |
| Length | 58mm |
| Width | 35mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 58 x 35 x 84mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Height | 84mm |
LMCVR-20V 24-230VAC/DC
DIB01CD4810A
1SVR730840R0500 CM-SRS.22S
184774 EMR6-R400-A-2
1SVR730794R3300 CM-PVS.41S
LMCCR-2A 24-230VAC/DC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00