

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure |
| Time Delay | 0.2 - 10s |
| Frequency Sensing Range | 48 - 63Hz |
| Series | L |
| Height | 89mm |
| Length | 66.5mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Terminal Type | Screw |
| Special Features | Adjustment for Trip Level & Time Delay |
| Current Range | Maximum of 8A |
| Dimensions | 66.5 x 17.5 x 89mm |
E3LM10 230V AC
3UG4621-1AW30
TR4801-03-110/240VAC
K8AK-VS3 100-240VAC
1SVR730784R3300 CM-PSS.41S
3UG4641-1CS20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00