

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage Protection, Undervoltage Protection |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 2 - 999s |
| Operating Temperature Range | -10 - +60°C |
| Dimensions | 36 x 90 x 67mm |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 66.21mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 36mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
DUA01CB23500V
1SVR730720R1400 CM-MSS.11S
K8AK-AS3 24VAC/DC
3UG4631-1AW30
LH5946.48/61 20-400mV UH=AC230V 0,2-6s
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00