

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Series | 3RR2 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Height | 79mm |
| Width | 45mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Current Range | 1.6 - 16A |
| Terminal Type | Screw |
3RN2012-1BW31
K8AK-VW3 100-240VAC
1SVR730784R2300 CM-PSS.31S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00