

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Contact Configuration | SPST |
| Frequency Sensing Range | 50 - 60Hz |
| Series | 3RF2920 |
| Dimensions | 67 x 22.5 x 101.5mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 67mm |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
| Height | 101.5mm |
184754 EMR6-I15-A-1
DIA01CB235A
DIB01CD4810A
K8AK-AW1 24VAC/DC
3UG4501-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00