

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 10mA |
| Maximum Current Sensed | 10A |
| Time Delay | 0 - 5s |
| Series | IL 5882 |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 63 x 35 x 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 63mm |
| Width | 35mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Current Range | 10 mA - 10A |
| Height | 90mm |
3RS2600-1BA30
IL5880.12 AC50-400Hz 220-240V 5-100kOHM
5SV8101-4KK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00