

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Thermistor motor temperature protection |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Motor Voltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | 3RN2 |
| Height | 100mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Length | 91.6mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Terminal Type | Spring |
| Dimensions | 91.6 x 17.5 x 100mm |
1SVR730784R2300 CM-PSS.31S
1SVR730830R0300 CM-ESS.1S
IK9094.11 AC/DC24V 0-150°C
1SVR730722R1400 CM-MSS.21S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00