

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Sequence |
| Series | IK 9168 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 59 x 17.5 x 90mm |
| Width | 17.5mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 59mm |
| Height | 90mm |
3RN2000-1AW30
IK9169.11 3AC380-415/220-240V
1SVR730884R4300 CM-MPS.43S
K8AK-VW2 100-240VAC
1SVR730670R0200 CM-IWS.2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00