

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Minimum Current Sensed | 2mA |
| Maximum Current Sensed | 500mA |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Time Delay | 0.3 - 30s |
| Series | Harmony Control |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Length | 72mm |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Height | 90mm |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Width | 35mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Dimensions | 72 x 35 x 90mm |
| Current Range | 2 - 500mA |
MK9163N.12/100 AC50/60Hz 230V
DIA01CB235A
3RN2010-1BW30
3RN2000-2AW30
TT20-I74H2DRZ00000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00