

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 1 |
| Voltage Sensing Range | 200 V, 300 V, 600 V |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 250ms |
| Series | K8DT-VS |
| Height | 90mm |
| Length | 90mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 17.5mm |
| Dimensions | 90 x 17.5 x 90mm |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Poles | 1 |
| Maximum Voltage Sensed | 200 V, 300 V, 600V |
1SVR730884R3300 CM-MPS.41S
LH5946.48/61 0,2-4V UH=DC24V 0,2-6s
1SVR730830R0300 CM-ESS.1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00