

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Phase Sensitivity | Phase Asymmetry, Phase Failure, Phase Sequence |
| Series | 3UG4 |
| Terminal Type | Spring |
| Width | 22.5mm |
| Height | 94mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 91 x 22.5 x 94mm |
| Number of Poles | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Length | 91mm |
3UG4618-1CR20
K8AK-VS2 100-240VAC
1SVR730760R0500 CM-SFS.22S
MK9052.11 AC50/60Hz 230V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00