

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 183 - 528V ac |
| Voltage Sensitivity | Absence of Neutral, Overvoltage and Undervoltage Between Neutral, Overvoltage and Undervoltage Between Phase |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.3 - 30s |
| Series | Harmony Control |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Minimum Voltage Sensed | 183V ac |
| Length | 72mm |
| Height | 90mm |
| Dimensions | 72 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Voltage Sensed | 528V ac |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Width | 17.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Operating Temperature Range | +50°C |
3UG4631-1AA30
1SVR730840R0600 CM-SRS.M1S
1SVR730712R1200 CM-MSS.41S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00