

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 500ms |
| Frequency Sensing Range | 45 - 65Hz |
| Series | CM-PFS |
| Width | 22.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 103.7 x 22.5 x 85.6mm |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Length | 103.7mm |
| Height | 85.6mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
LMWVR 12-240V AC/DC
3RN2010-1BW30
1SVR730700R0200 CM-MSS.22S
K8AK-LS1 24VAC/DC
K8AK-AW2 100-240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00