

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage Protection, Undervoltage Protection |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 2 - 999s |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Height | 90mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Operating Temperature Range | -10 - +60°C |
| Dimensions | 36 x 90 x 67mm |
| Width | 36mm |
| Length | 66.21mm |
3RN2012-1BW31
LMCVR-500V 24-230VAC/DC
7SR1003-1JB20-2DA0
3RN2010-1CA30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00