

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Speed |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Frequency Sensing Range | 50 - 60Hz |
| Series | FSST |
| Current Range | Maximum of 5A |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Length | 118mm |
| Height | 48mm |
| Dimensions | 118 x 48 x 48mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Width | 48mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Number of Poles | 1 |
3UG4621-2AW30
3UG4631-1AA30
TR4801-02-110/240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00